Yeni Tema Güncellemesi

Yeni Tema Güncellemesi

Üniversiteden mezun olduktan sonra yoğun bir iş temposuna girdiğimden dolayı bloğumla ilgilenme fırsatım ne yazık ki olmadı. Gurbette yaşam zorlukları, iş ve bireysel planlar üst üste gelince bazı alışkanlıklarınızdan taviz vermek zorunda kalıyoruz. 2015 Temmuz ayında başladığım işimden Aralık ayı itibariyle ayrıldım. Ancak hala aynı firmayla uzaktan çalışmaya devam etmekteyim. Ayrılmamamın ise 2016 Mayıs ayı içerisinde ALES ve KPSS sınavlarının olmasıydı. Henüz yeni mezunken ve bilgilerim tazeyken bu avantajımı kaybetmek istemedim. Şuan hala bu iki sınav için çalışmaya devam etmekteyim. 2 yılda bir olduğu için KPSS‘ ye bir kere de olsa girip denemek istedim. ALES içinse her zaman hedeflerim arasında olan Akademisyenlik için girmek istiyorum. Mayıs ayının sona ermesinin ardından sınav trafiğimi de sonlandırmış olacağım. Sonrasında ise Kasım ayına kadar kişisel gelişimim için kodlama ve tasarım bilgilerimi arttırmayı düşünüyorum. Sınav sonuçlarım her ne olursa olsun Kasım’da da nasipse her erkek Türk genci gibi askeri görevimi yerine getirmeyi planlıyorum.

giphy

2014 Mart ayında açmış olduğum sitemin teması şuana kadar hep aynıydı. Theme Forest’in Sahifa temasını kullanmaktaydım. Temayı çok sevmeme rağmen artık sitemde farklılık görmek istedim ve bunu temayı değiştirerek işe başlamaya karar verdim. Bu tema tam istediğim gibi bir blog teması ve SEO için olumlu sonuçlar vermekte. Şimdilik sadece tema ve bazı eklentilerle güncellemeyi sonlandıracağım. Sınavlarımın sona ermesinin ardından geniş çaplı SEO çalışması, CSS düzenlemesi ve PHP kodlarında güncellemeler yapacağım. Umarım bu temayı sizler de seversiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle..

Uğur Özdemir

Bilgisayar ve teknoloji dünyası her zaman ilgimi çekmiştir. Çünkü bilişim ve teknoloji bu gün olduğu gibi gelecekte de var olmaya ve gelişmeye devam edecektir. Bu yüzden ben de bu konuda kendimi geliştirmeye ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek bilgi düzeyimi yükseltmeye özen gösteriyorum. Bilgiye daha hızlı ulaşılması, bilgi ve belge yönetimi konularında kendimi geliştiriyorum. Katıldığım seminerler, aldığım eğitimler, öğrendiğim programlar ve yazılımlarla kendimi iş dünyasına hazırlıyorum. Edindiğim bu bilgileri kullanarak sadece iş sahibi olmak değil, yaptıklarımla bir fark yaratarak bilişim ve teknoloji dünyasına katkıda bulunmak istiyorum.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın