Kod Yazarken Dinlenecek Müzikler

Kod Yazarken Dinlenecek Müzikler

Yapılan araştırmalara göre özellikle bilgisayar başında çalışan kimselerin %89’u müzik dinlemeleri halinde çok daha verimli sonuçlar elde ediyor. Müzik dinlerken tamamiyle üzerinde çalıştığınız projeye odaklanabilir, normal zamanki performansınızdan çok daha başarılı işler çıkartabilirsiniz. Tabi bu durum herkes için ne yazık ki geçerli olmayabiliyor.

Kendi  adıma konuşacak olursam bilgisayar başında bir projeyle uğraşırken mutlaka müzik dinlerim. Dinlediğim müzikler çoğu zaman fon müzik tarzında olsa da ara sıra farklı kategorilerde müziklere kayabiliyorum 🙂 Sizlere de kendi listemden bir kaç müzik önermek istedim. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Şarkıların beğenilmesi halinde aşağıdaki arşive yeni müzikler ekleyeceğim.

Uğur Özdemir

Bilgisayar ve teknoloji dünyası her zaman ilgimi çekmiştir. Çünkü bilişim ve teknoloji bu gün olduğu gibi gelecekte de var olmaya ve gelişmeye devam edecektir. Bu yüzden ben de bu konuda kendimi geliştirmeye ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek bilgi düzeyimi yükseltmeye özen gösteriyorum. Bilgiye daha hızlı ulaşılması, bilgi ve belge yönetimi konularında kendimi geliştiriyorum. Katıldığım seminerler, aldığım eğitimler, öğrendiğim programlar ve yazılımlarla kendimi iş dünyasına hazırlıyorum. Edindiğim bu bilgileri kullanarak sadece iş sahibi olmak değil, yaptıklarımla bir fark yaratarak bilişim ve teknoloji dünyasına katkıda bulunmak istiyorum.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın