jQuery | Mouse’u Takip Eden Obje

jQuery | Mouse’u Takip Eden Obje

Mouse’u sürüklediğiniz yere otomatik olarak obje istediğiniz süre içinde gelir. Ben daire üzerinden örnek verdim sizler istediğiniz objeyi hareket ettirebilirsiniz.

 

Uğur Özdemir

Bilgisayar ve teknoloji dünyası her zaman ilgimi çekmiştir. Çünkü bilişim ve teknoloji bu gün olduğu gibi gelecekte de var olmaya ve gelişmeye devam edecektir. Bu yüzden ben de bu konuda kendimi geliştirmeye ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek bilgi düzeyimi yükseltmeye özen gösteriyorum. Bilgiye daha hızlı ulaşılması, bilgi ve belge yönetimi konularında kendimi geliştiriyorum. Katıldığım seminerler, aldığım eğitimler, öğrendiğim programlar ve yazılımlarla kendimi iş dünyasına hazırlıyorum. Edindiğim bu bilgileri kullanarak sadece iş sahibi olmak değil, yaptıklarımla bir fark yaratarak bilişim ve teknoloji dünyasına katkıda bulunmak istiyorum.

Son Yazılar
Yorum ( 3 )
 1. Burak
  Mar 18, 2019 at 10:00 am
  Cevapla

  mERHABALAR. bir internet sayfasında bir buton var ve bu boton belirli saniyede mesela 30 35 saniyede bir yer değiştiRİYOR. vE BO BUTONA TIKLAMAK GEREKİYOR. oTOMATİK OLARAK BU GEZEN BUTONA TIKLAMA YAPILABİLİR Mİ? BİR PROJEM İLE İLGİLİ OLARAK BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?. tEŞEKKÜRLER

 2. Hüseyin
  Mar 28, 2019 at 8:44 pm
  Cevapla

  ElLErinize sağlık çok güzel olmuş 🙂

  • Uğur Özdemir
   Uğur Özdemir
   Haz 3, 2019 at 6:30 am
   Cevapla

   Teşekkürler 🙂

Bir cevap bırakın