HTML ve CSS ile WhatsApp Web Tasarımı

HTML ve CSS ile WhatsApp Web Tasarımı

Son yazımda BilgeAdam’da Veri Analiz ve Raporlama eğitimi aldığımı sizlere anlatmıştım. Yine de okumamış veya okumak isteyenler için buraya tıklayarak yazıma ulaşabilirsiniz.

Kursumun nasıl geçtiğini merak edenler için uzun uzadıya buraya yazmak istemiyorum. Eğitimi merak eden arkadaşlar bana mail adresimden veya sosyal medya hesaplarım aracılığıyla ulaşırlarsa elimden geldiğince yardım ederim.

Son hafta Web tasarım derslerimizde HTML ve CSS de bir websitesinin nasıl tasarlandığını ve CSS ile nasıl biçimlendirildiğini gördük. Ödev olarak da hocamız bizden WhatsApp Web’i tasarlamamızı istedi. Bende ödevi tamamladıktan sonra kodlarını sizlerle paylaşmak istedim. Merak eden arkadaşların işine yaraması dileğiyle..

 

Uğur Özdemir

Bilgisayar ve teknoloji dünyası her zaman ilgimi çekmiştir. Çünkü bilişim ve teknoloji bu gün olduğu gibi gelecekte de var olmaya ve gelişmeye devam edecektir. Bu yüzden ben de bu konuda kendimi geliştirmeye ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek bilgi düzeyimi yükseltmeye özen gösteriyorum. Bilgiye daha hızlı ulaşılması, bilgi ve belge yönetimi konularında kendimi geliştiriyorum. Katıldığım seminerler, aldığım eğitimler, öğrendiğim programlar ve yazılımlarla kendimi iş dünyasına hazırlıyorum. Edindiğim bu bilgileri kullanarak sadece iş sahibi olmak değil, yaptıklarımla bir fark yaratarak bilişim ve teknoloji dünyasına katkıda bulunmak istiyorum.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın