Hakkında

Uğur Özdemir

24 haziran 1992 tarihinde Muğla’nın Fethiye ilçesinde dünyaya geldim. İlkokul ve orta öğretimimin bir kısmını Aydın’da tamamladım. 11. Sınıfa gelince babamın emekli olmasından dolayı memleketimiz olan Fethiye’ye dönmeye karar verdik. Bu sebeple lise eğitimimin kalan yıllarını Fethiye Lisesi’nde tamamladım. Lise eğitimini sonlandırdıktan sonra her genç birey gibi üniversite sınavlarına girerek Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü kazandım. 4 yıl boyunca Bilişim, Teknoloji, Yönetim, Programlama, Veri Analizi, Pazarlama, İnsan Kaynakları ve Kurumsal Kaynak Planlaması gibi alanlarda derslere katılarak eğitimimi tamamladım.

Bilgisayar ve teknoloji dünyası her zaman ilgimi çekmiştir. Çünkü bilişim ve teknoloji bu gün olduğu gibi gelecekte de var olmaya ve gelişmeye devam edecektir. Bu yüzden ben de bu konuda kendimi geliştirmeye ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek bilgi düzeyimi yükseltmeye özen gösteriyorum. Bilgiye daha hızlı ulaşılması, bilgi ve belge yönetimi konularında kendimi geliştiriyorum. Katıldığım seminerler, aldığım eğitimler, öğrendiğim programlar ve yazılımlarla kendimi iş dünyasına hazırlıyorum. Edindiğim bu bilgileri kullanarak sadece iş sahibi olmak değil, yaptıklarımla bir fark yaratarak bilişim ve teknoloji dünyasına katkıda bulunmak istiyorum.

Sosyal medyadan da beni takip etmek isterseniz sağ üstte menü çubuğunda bulunan “takip edin” butonuna tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap bırakın