Driver Booster 3 Çıktı!

Driver Booster 3 Çıktı!

Eskiden format atmak denildiğinde insanların gözünde bitmek bilmeyen bir yenileme süreci canlanırdı. Şimdi ise teknolojinin gelişimiyle birlikte format atmak basit birkaç adımdan oluşuyor. İnternetin şimdiki gibi gelişmediği dönemlerde format atmak için ilk olarak orjinal bir windows DVD’si bulmak gerekliydi. Ardından tüm driverleri internetten tek tek arayıp bulmak zorundaydık. Tabi bunları da sınırsız 32 Mbps internetle yapmıyorduk. 4 GB kotalı ve 200 MB’lık bir driver aşağı yukarı 2,3 saatte anca iniyordu.format atmanın zorluğu

Şimdi gelelim zorlu bir süreç olan driverleri indirmenin artık ne kadar kolay olduğuna.. İlk olarak windows kurulum diskinizle bilgisayarınıza windows kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz. Bu süreç kısaca “next,next ve finish” ile yapılabiliyor.

next

Windows kurulduktan sonra bilgisayarınıza Driver Booster adlı programı kurmanız gerekiyor. Son olarak Driver Booster 3 bugün itibariyle kullanıcıyla buluşturuldu.

driver booster 3

Driver Bosster 3’ü daha önceden farklı bir bilgisayardan indirerek USB Diskinize atmanızı tavsiye ederim. Aksi halde bilgisayarınız internet sürücünüzü tanımazsa, internete bağlanma şansınız da olmayacaktır. Driver Booster programını internet üzerinden satın alabilir ya da ücretsiz demo versiyonunu da kullanabilirsiniz. Crack ‘de yapabilirsiniz demiyorum. Çünkü siz ne yapacağınızı iyi bilirsiniz. 🙂 

Gelelim şimdi Driver Booster’ ın ne iş yaptığına.. İnternetinizin olması halinde, format attıktan sonra bilgisayarınıza uygun tüm driver/sürücü ‘leri bilgisayarınıza tek bir tıklamayla indirme ve kurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yüklü olmayan driverları indirmenin yanı sıra bilgisayarınızda var olan eski sürücüleri de güncelleyebilirsiniz.  

Diğer yazılarımı okumak için Anasayfa‘ya dönebilirsiniz.

Uğur Özdemir

Bilgisayar ve teknoloji dünyası her zaman ilgimi çekmiştir. Çünkü bilişim ve teknoloji bu gün olduğu gibi gelecekte de var olmaya ve gelişmeye devam edecektir. Bu yüzden ben de bu konuda kendimi geliştirmeye ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek bilgi düzeyimi yükseltmeye özen gösteriyorum. Bilgiye daha hızlı ulaşılması, bilgi ve belge yönetimi konularında kendimi geliştiriyorum. Katıldığım seminerler, aldığım eğitimler, öğrendiğim programlar ve yazılımlarla kendimi iş dünyasına hazırlıyorum. Edindiğim bu bilgileri kullanarak sadece iş sahibi olmak değil, yaptıklarımla bir fark yaratarak bilişim ve teknoloji dünyasına katkıda bulunmak istiyorum.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın